ÜÇEL GAYRİMENKUL SALİH DİKİCİ

GEBZE TEPEMANAYIR 474 M2 SATILIK ARSA ÇOK UYGUN FİYATA YATIRIM FIRSATI KAÇIRMAYIN

Satılık Tarla
Kocaeli - Gebze - Tepemanayır Mah
1.200.000TL
  •  474m² (Brüt)
  •  Hisseli
  •  Birim Fiyatı : 2531,65 TL/m²

  • Döviz Çevrimleri

    1.200.000 TL = 26.375 $ = 22.526 € = 19.485 £
    • İlan No1675
    • EIDSeids
    • Yetki Belge No4100994
    • İlan Tarihi14 Mayıs 2026 Perşembe
    • KategoriSatılık Tarla
    • Brüt Alan474 m²
    • Birim Fiyatı (m²)2531,65 TL
    • Net Alan474 m²

GEBZE TEPEMANAYIR MERKEZ LOKASYON

    179 ADA 28 PARSELDEKİ ARSAMIZ SATILIKTIR.

    ARSANIN TAMAMI 1764 M2 DİR.

    BİZE AİT OLAN 272 M2 VE 202 M2 HİSSELERİMİZ SATILIKTIR.

    BİZ DAHİL TOPLAM 7 HİSSEDAR VARDIR.

    BİZİM DIŞIMIZDA 5 HİSSEDAR VARDIR.

    İSTEYENE 272 M2 AYRI VE 202 M2 AYRI AYRI TAPU VEREBİLİYORUZ.

    BÖLGE YOĞUN KONUT YAPILAŞMA BÖLGESİDİR.

    ORMAN ÜZERİNDEN YOLU VARDIR.

    ARSAMIZIN KONUMU GİZLİ BAHÇE NİTELİĞİNDE OLUP MUHAFAZAKAR BİR YAPISI VARDIR.

    DOĞAL MANARAYA SAHİP OLUP ÖNÜ KAPANMAZ BİR ARAZİ YAPISINA SAHİPTİR.

    SADECE NAKİT OLARAK SATILIKTIR. TAKAS TEKLİFLERİNE KAPALIDIR.

    İLANDA KONUMU VERİLMİŞTİR.

    YATIRIM YAPMAK İÇİN GEÇ KALMAYIN

    ÜÇEL GAYRİMENKUL 0554 513 11 05

    VERİTABANI TAKİP NO : 2024-69

     HARİTA KONUMU

    TaryıcıHata

    YOL TARİFİ AL

    Barkodu telefonunuz ile okutarak ya da 'Tıkla Git' butonuna basarak yol tarifi alabilir, alternatif güzergahları görerek en kısa ya da en kolay yollardan birini seçerek gayrimenkulün bulunduğu noktaya kolayca ulaşabilirsiniz.